Ľudia na SPU

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Johana Paluchová, PhD.
Identifikačné číslo: 1258
Univerzitný e-mail: johana.paluchova [at] uniag.sk
 
odborná asistentka CSc./PhD. - Katedra marketingu a obchodu (FEM)

Kontakty     Absolvent     Výučba     Projekty     Publikácie     Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Diplomová práca
Názov práce:Projekt rozvoja turistickej atraktivity regiónu
Autor: Ing. Radoslav Šabík
Pracovisko: Katedra marketingu a obchodu (FEM)
Vedúci práce: Ing. Johana Paluchová, PhD.
Oponent:doc. Ing. Anton Kretter, PhD.
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:Projekt rozvoja turistickej atraktivity regiónu
Abstrakt:Cestovný ruch je pravdepodobne rovnako starý ako samotné ľudstvo. Už naši pôvodní predkovia boli nútení vykonávať cesty z domova, aby získali potravu. Postupným vývojom sa toto odvetvie stalo oveľa komplexnejším. Ľudia už necestujú len za potravou. Cestovanie sa stalo spôsobom využívania voľného času. Motivácia k cestovaniu pochádza z túžby spoznať svet. Naša krajina má z hľadiska cestovného ruchu čo ponúknuť. S výnimkou mora a pláže v nej nájdeme všetko, čo turisti môžu hľadať. Región Zlaté Moravce je i napriek svojej malej veľkosti v tomto smere veľmi zaujímavý. Môžeme ho dokonca označiť za malú perlu Západného Slovenska. Miesta ako Arborétum Mlyňany SAV, Zámok Topoľčianky, Národný žrebčín Topoľčianky a Zubria zvernica Topoľčianky. Každé osamote dokáže byť veľmi zaujímavé, keď sa však štyri takéto miesta nachádzajú blízko seba, výrazne to zvyšuje atraktivitu regiónu. V mojej práci som sa pokúsil vyjadriť, čím sú tieto miesta také zaujímavé. Súčasne som pripravil projekt, ktorý by mohol zvýšiť atraktivitu tohto regiónu.
Kľúčové slová:cestovný ruch, región, marketing, Zlaté Moravce, Topoľčianky

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene