Ľudia na SPU

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Miroslav Mojžiš, PhD.
Identifikačné číslo: 1270
Univerzitný e-mail: miroslav.mojzis [at] uniag.sk
 

Kontakty
     
Výučba          Vedené práce
     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Diplomová práca
Názov práce:
Logistický audit a racionalizácia logistických nákladov vo vybranom podniku
Autor: Ing. Andrej Štefánik
Pracovisko:
Vedúci práce:
Ing. Miroslav Mojžiš, PhD.
Oponent:Ing. Milada Balková, PhD.
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:
Logistický audit a racionalizácia logistických nákladov vo vybranom podniku
Abstrakt:Táto diplomová práca sa venuje logistickému auditu a racionalizácii logistických nákladov v spoločnosti FM Logistic. Spoločnosť sa zaoberá skladovaním, manipuláciou a distribúciou tovaru, ale taktiež obalovými službami pre niektorých zákazníkov. V teoretickej časti sú vysvetlené pojmy ako logistický audit, logistické náklady a optimalizácia týchto nákladov. V druhej časti je opísaná vlastná práca, pri ktorej je predmetom skúmania predovšetkým príjem tovaru, určenie pozícii a následné naskladnenie tovaru v spoločnosti FM Logistic. Porovnáva sa rozdiel medzi neoptimalizovaným príjmom tovaru a optimalizovaným príjmom. Taktiež sa porovnávajú štandardné časy jednotlivých príjmov, od nahlásenia vozidla v kancelárii až po samotnú vykládku a následný presun na parkovisko. V závere sa hľadá riešenie ako tieto časy znížiť na minimum pre maximálne ušetrenie finančných prostriedkov.
Kľúčové slová:
príjem tovaru, optimalizácia, logistické náklady, audit

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene