Ľudia na SPU

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Jozef Ďuďák, CSc.
Identifikačné číslo: 1277
Univerzitný e-mail: jozef.dudak [at] uniag.sk
 
docent CSc./PhD. - Katedra strojov a výrobných biosystémov (TF)

Kontakty     Výučba     Projekty     Publikácie     Orgány     Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Diplomová práca
Názov práce:Zhodnotenie vybraných prevádzkových ukazovateľov techniky pre trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na podnikovej úrovni
Autor: Ing. Jakub Furka
Pracovisko: Katedra strojov a výrobných biosystémov (TF)
Vedúci práce: doc. Ing. Jozef Ďuďák, CSc.
Oponent:Ing. Marián Bujna, PhD.
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:Zhodnotenie vybraných prevádzkových ukazovateľov techniky pre trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na podnikovej úrovni
Abstrakt:Predložená diplomová práca sa zaoberá zhodnotením vybraných prevádzkových ukazovateľov techniky pre trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na podnikovej úrovni. Pre zhodnotenie bol vybraný podnik Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch, ktorý už niekoľko rokov úspešne prevádzkuje viaceré mechanizačné prostriedky a spôsoby spadajúce do systému trvalo udržateľného poľnohospodárstva. Hlavnou úlohou práce je zhodnotenie rozdielu medzi variabilným a konvenčným hnojením. Práca sa zameriava na zhodnotenie úrody kukurice, zhodnotenie obsahu živín v pôde, potreby hnojenia a aplikačných dávok hnojív v jarnom hnojení slnečnice ročnej, pestovanej v nasledovnom roku.
Kľúčové slová:trvalo udržateľné poľnohospodárstvo, mapovanie úrod, variabilné hnojenie

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene