Ľudia na SPU

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. František Adamovský, PhD.
Identifikačné číslo: 1457
Univerzitný e-mail: frantisek.adamovsky [at] uniag.sk
 
odborný asistent - Katedra elektrotechniky, automatizácie a informatiky (TF)

Kontakty
     
Absolvent     Výučba     Záverečná práca
     
Vedené práce
     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:
Komplexný návrh počítačovej siete pre drevospracujúcu firmu
Autor:
Pracovisko: Katedra elektrotechniky, automatizácie a informatiky (TF)
Vedúci práce:
Oponent:
PaedDr. PhDr. László Parák, MBA
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

Názov práce:Komplexný návrh počítačovej siete pre drevospracujúcu firmu
Abstrakt:
Riešenie návrhu počítačových sietí je dnes veľmi rozšírené nakoľko sa počítačové siete najčastejšie vyskytujú v našich domácnostiach, firmách a všade okolo nás. Táto práca sa priamo zaoberá základnými poznatkami o počítačových sieťach a všetkým čo priamo súvisí s komplexným návrhom počítačovej siete. Počítačové siete môžu byť riešené bezdrôtovo, pomocou metalickej kabeláže alebo kombinovane. V tejto práci sme sa zaoberali metalickou variantou návrhu počítačovej siete, v ktorej sme použili aj zariadenia ako WiFi routery pre bezdrôtovú komunikáciu zariadení. Návrh počítačovej siete sa týka firmy ktorá spracováva drevo a vyrába z neho rôzne produkty. Cieľom tejto bakalárskej práce je bližšie oboznámenie sa s počítačovými sieťami a sieťovými prvkami, ktoré sa v počítačových sieťach vyskytujú a samozrejme kompletný návrh počítačovej siete pre firemný komplex aj s cenovou ponukou. Sme presvedčení že táto bakalárska práca môže poslúžiť na získanie užitočných informácií o počítačových sieťach pre ľudí, ktorí si chcú zdokonaliť svoje vedomosti z danej oblasti a zároveň tieto informácie môžu aplikovať pri ďalších riešeniach počítačových sietí.
Kľúčové slová:
LAN, MAN, PAN, RACK, WiFi

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene