Ľudia na SPU

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Ľubomír Hujo, PhD.
Identifikačné číslo: 1182
Univerzitný e-mail: lubomir.hujo [at] uniag.sk
 
docent - Katedra dopravy a manipulácie (TF)

     
     
Záverečná práca
     
Projekty     
Publikácie
     
     
Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:
Prehľad modernizácie traktorového vybavenia za posledných 20 rokov na Slovensku
Autor:
Pracovisko: Katedra dopravy a manipulácie (TF)
Vedúci práce: doc. Ing. Ľubomír Hujo, PhD.
Oponent:
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

Názov práce:
Prehľad modernizácie traktorového vybavenia za posledných 20 rokov na Slovensku
Abstrakt:Cieľom bakalárskej práce je znázorniť prehľad modernizácie traktorového vybavenia na Slovensku za posledných 20 rokov. Práca pozostáva z niekoľkých častí, kde v prvej časti je znázornený vývoj traktorov značky Zetor. V tejto časti je uvedený vznik a stručná história tejto populárnej značky. Ďalšia časť je zameraná na modernizáciu traktorov jednotlivých typov podľa obdobia a danej unifikovanej rady, a to hlavne prehľad ich hlavných častí ako sú motory, prevodovky, hydraulika a pomocné prvky. Nasledujúca časť je zameraná na modernizáciu jednotlivých konštrukčných prvkov traktorov za posledné obdobie ich vývoja. V poslednej časti bakalárskej práce sa venujem prehľadu predajov najvýznamnejších značiek traktorov na Slovensku za roky 2006 až 2011. Podrobne je znázornená kategória traktorov do 90 kW, kde je zastúpený aj výrobca traktorov Zetor svojimi najmodernejšími značkami.
Kľúčové slová:traktory, modernizácia, predajnosť

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene