Fakulta ekonomiky a manažmentu - orgány pracoviště

Vědecká rada (Fakulta ekonomiky a manažmentu)

Aplikace zobrazuje přehled současných členů orgánu Vědecká rada (Fakulta ekonomiky a manažmentu).

Současné obsazení funkcí v orgánu:
předsedkyně:
Dr.h.c. prof. Dr. Ing. Elena Horská
místopředsedkyně:
tajemnice:Ing. Janka Balážiová

V následující tabulce jsou uvedeni všichni aktivní členové orgánu.

Člen orgánu
Identifikace
E-mail
Poznámka
DFEM FEM
janka.balaziova@uniag.sk
KŠOV FEM
Editors@roaae.org, Lubica.Bartova@uniag.sk
Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD.KE FEM, KZVMP R R, DFEM FEMPeter.Bielik@uniag.sk
doc. Ing. Jozef Bojňanský, PhD.KÚ FEM
doc. PhDr. Ľudmila Čábyová, PhD.ext FEMqcabyova@is.uniag.sk
prof. Ing. Ferdinand Daňo, PhD.ext FEM
doc. Ing. Milan Džupina, PhD.
ext FEM
qdzupina@is.uniag.sk
KE FEM, ext FEŠRR
KI FEM
Dr.h.c. prof. Dr. Ing. Elena HorskáKMO FEM, FEMelena.horska@gmail.com, Elena.Horska@uniag.sk
KE FEM
daniela.hupkova@gmail.com
KOVV FZKI
kacaniov@afnet.uniag.sk, Miroslava.Kacaniova@uniag.sk
doc. Ing. Zuzana Kapsdorferová, PhD.KMan FEM, FEMzuzana.kapsdorferova@uniag.sk
KÚ FEM, FEM
iveta.kosovska@uniag.sk
ext KE FEM
doc. Ing. Drahoslav Lančarič, PhD.KMan FEM, R R
doc. Ing. Anna Látečková, PhD.KÚ FEM
KEAaI TFondrej.lukac@uniag.sk
Ing. Marián Meško, MSc, PhD.
ext KMan FEM
doc. Mgr. Ing. Danka Moravčíková, PhD.
KSV FEM, KPTC R R, ext KEP FEŠRR
KMO FEM
doc. Ing. Peter Ondrišík, PhD.FAPZ, KEaB FAPZpeter.ondrisik@uniag.sk
doc. RNDr. Dana Országhová, CSc.
KM FEM
ext FEM
qpelikan@is.uniag.sk
doc. Dr. Ing. Miroslav Plevnýext FEM
prof. Ing. Ján Pokrivčák, PhD.
KHP FEM
KHP FEM, ext FEŠRR
KHP FEM
doc. Ing. Jozef Repiský, CSc.
KŠOV FEM
FEŠRR, KVS FEŠRR, ext KRR FEŠRR
Olga.Rohacikova@uniag.sk
KMO FEM, FEM
KMan FEM, FEM
KŠOV FEM
doc. Ing. Mária Šajbidorová, PhD.KMan FEM
doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová
ext FEŠRR
qskodovaparm@is.uniag.sk
Ing. Jozef Šumichrast, PhD.
ext FEM
KF FEM
Marian.Toth@uniag.sk
prof.h.c. doc. Ing. Natália Turčeková, PhD.
KE FEM, FEM
doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D.
ext FEM